Kurz šití na stroji v Praze

Kurz šití na stroji v Praze Co nás maminky měly naučit je určen nejen pro dámy, babičky a dcerky, ale je vhodný i pro pány. V našem kurzu šití získáte praktické dovednosti, které Vám pomohou zvládnout Vaše skvělé nápady. Při šití vzorníčků nebo jednoduchých výrobků se naučíte základní ruční i strojové stehy a švy. Kurzy šití pořádá Ing. Michaela Velebná na Praze 4. Těšíme se na Vás!

Kurz šití na stroji v Praze Velebný & Fam. Kurz šití na stroji vede Ing. Michaela Velebná

Podrobnosti o kurzu šití:
Každá lekce (3 x 60 min) je tématická, založená na individuálním přístupu. Téma lekcí lze upravovat podle Vašich požadavků. Pro více informací prosím pište na michaela@velebny.cz. Pro rezervaci místa v kurzu šití je třeba vyplnit přihlášku a včas složit zálohu, počet míst je omezen.

Cena:
500,- Kč /lekci při objednávce 6 lekcí. Nutné složit zálohu a doplatit při první lekci. Náhrady lekcí jsou možné.
750,- Kč /při placení jednotlivých lekcí
Počet lidí na kurz je maximálně 5.

Otevírací doba:
Pondělí: 9, 30 – 12,30 17,00 - 20,00
Úterý: 9, 30 – 12,30 17,00 - 20,00
Po domluvě je také možnost dalších termínů při minimálním počtu 3 účastníků.

Termíny pro rok 2016:


Kurzy budou vypsány v průběhu prázdnin. Pokud máte zájem o kurzy šití, budu velmi ráda, pokud vyplníte nezávaznou přihlášku, viz odkaz: https://docs.google.com/forms/d/1v9Ta02St0ou3rWSbOM1DuHU-_V35QxYIxFBRKvXj9Bs/viewform?usp=send_form


Co Vás v kurzu šití naučíme?
Seznámíme Vás se šicím strojem, naučíme vybírat látky, ušít polštářek a přišít vykutálený knoflík, plážovou tašku, kabelku z nového materiálu, či použitého oděvu, kapsář pro děti nebo záclony. Jak na manželovy kalhoty, zda vyměnit zip nebo je zkrátit. Ušít sukýnku pro malé princezny. Pro ty odvážnější můžeme do kurzu šití zařadit vytváření modelů podle burdy, jak vzít míru, vytáhnout střih a správně vyzkoušet. Při kurzu se seznámíte s dalším skvělým pomocníkem Overlockem, který je vhodný pro šití elastických materiálů, jako jsou například úplety, nebo také pro profesionální začisťování švů. Vysvětlíme si proč je důležité používat při šití žehličku a jakým způsobem. Náš kurz je taková malá škola šití.

Naše odborné zkušenosti?
Lektorka kurzů šití Ing. Michaela Velebná vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu textilní v Ústí nad Orlicí, obor Modelování a navrhování oděvů, Vyšší odbornou školu oděvního návrhářství v Praze a Technickou univerzitu v Liberci, obor Textilní inženýrství. Jako odborný konzultant pracovala ve svatebním salonu Adina v Praze a později také vedla naši pobočku v Praze.

Potřebujete poradit s výběrem šicího stroje?
V kurzu šití na stroji Vám rádi poradíme s vhodným výběrem při koupi nového šicího stroje, který bude odpovídat nejenom Vašim požadavkům, ale také zkušenostem a potřebám, pro které si budete stroj pořizovat. Zakoupení kvalitního stroje Vám rádi zprostředkujeme a šicí stroj předvedeme.

Staňte se fanouškem kurzu šití na facebooku?

https://www.facebook.com/kurzsitinastroji

Kontakt pro zájemce o kurz šití:

Ing. Michaela Velebná

Malý obrázek - 07182s.jpg - 18.2 kB

Mobil: +420 731 158 609

E-mail: michaela@velebny.cz

http://www.zenysro.cz/detail/prozivej/1092/Kurzy-siti-posledni-volna-mista

 


 


 

 

Související obrázky

Kurz šití leták 2014012_voucher_v01 Přišití aplikace

Připojené soubory

Aktuality

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de hu en it es fr ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589