Restaurování kovů

Vsaďte na kvalitu českých kovových výrobků a využijte služeb naší rodinné firmy, která se může chlubit již 300letou tradicí. Rádi vám poradíme a pomůžeme s obnovou historických předmětů. Restaurování kovů a dalších historických artefaktů je skutečně nádherná práce, která nás těší.

Restaurování kovů

Ukázka kovových prvků určených k restaurování

Víme, jak správně nakládat s kovy

Jelikož stárnutí a koroze je nezastavitelný jev a projevuje se v různých formách i na kovových výrobcích, musíme s nimi včas, náležitě a především odborně nakládat. Naše firma má bohaté zkušenosti s postupem restaurování kovových věcí, především vlajek a jejich součástí, jako jsou žerdě, konzole, špičky a vlajkové stojany.

Velebný & Fam restaourují, šijí a pečují

Zvládneme pro vás však mnohem víc! Problémem nejsou ani opravy a lepení kovů, zrestaurujeme pro vás i historické kovové výrobky na hřbitov či ohýbané kovové výrobky. Uděláme zkrátka vše pro to, abychom vám pomohli uchovat kovové výrobky pro další roky.

Prozkoumejte celé portfolio našich služeb. Kromě výroby kovaných doplňků a jejich restaurování se zaměřujeme na zakázkovou vyšívaných a tištěných vlajek pro města a obce, firmy a nejrůznější spolky. 

Související obrázky

Restaurování kovů

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de hu en it es fr ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589