Firmy

Vlajky pro Rexim pánský krejčovský salón

Luxusně vyšítá firemní vlajka zvýší prestiž u Vašich partnerů a zákazníků. Luxusní firemní vlajka určená do interiérů je vyrobená z vysoce kvalitního vlajkového sametu nebo hedvábného ripsu. Jde o velmi reprezentativní symbol Vaší firmy. Firemní vlajku lze použít v reprezentativních prostorách a místnostech firmy. Při významných jednáních a uzavírání kontraktů. Luxusně vyšité firemní vlajky zvyšují vážnost Vaší firmy při veškerých prezentacích, výstavách či veletrzích. Odlište se na veletrhu od konkurence firemní vlajkou a získejte tímto marketingovým prvkem nový rozměr na trhu.

  • Vyšívaná firemní vlajka pro Dallmayr Kafé

    Předali jsme zajímavou vyšívanou firemní vlajku pro společnost Dallmayr Kafé. Dallmayr je společnost zabývající se výrobou a prodejem kávy i čajů výtečné kvality. Tato firemní vlajka byla navržena s ohledem na historii a tradici společnosti Dallmayr. Na firemní vlajku byl použit vínový vlajkový samet, který je po obvodu dozdoben zlatými třásněmi a grafickými prvky kávových zrn. Středové motivy tvoří na jedné straně logo Dallmayr a na straně druhé císařské znaky vyobrazené na fasádě rodného domu Dallmayr Café v Mnichově.

    Zobrazit referenci

Související obrázky

Hílek spol s r. o. DSCN8448.JPG Firemní vlajka Pfahnl Červinka tištěná slavnostní firemní vlajka DSCN9521 DSCN9640 DSCN9641 Firemní vlajka Matrix a.s

cz pl de hu en it es fr ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589