Kariéra u Velebný & Fam

Hledáte pracovní místo? Nabízíme Vám přátelské prostředí rodinné firmy. Baví Vás práce na zajímavých dílech? Máte touhu se neustále rozvíjet? Potom máte ty nejlepší předpoklady stát se členem našeho týmu. Podívejte se na volné pozice v naší firmě a neváhejte se nám ozvat. Schopní lidé u nás najdou vždy uplatnění.

Pokud by se Vám líbilo pracovat v naší firmě a splňujete níže uvedené požadavky, pošlete nám svůj životopis na email darina.seidl@velebny.cz.

Proč pracovat s námi?

  • Jsme profesionální a odborná rodinná firma s tradicí ve vyšívání již od roku 1713.
  • Patříme ve světě mezi nejlepší v oboru.
  • Pracujeme vždy s důrazem na řemeslnou péči navazující na mnoho zkušeností předchozích generací.
  • Výrobu inovujeme za použití moderních technologií a nejkvalitnějších materiálů určených pro vyšívání a tisk.
  • Jsme tým 30 lidí, kolegů a přátel.

Nabízíme:

  • zázemí přední společnosti v oblasti výroby vlajek, vyšívání a restaurování vlajek
  • získávání zkušeností na zajímavých zakázkách pro významné zákazníky
  • práci v mladém a kreativním týmu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody - stravenky, příspěvky na sport a kulturu, životní a penzijní pojištění atd.
  • osobní růst

Šička / švadlena - nástup možný ihned

Náplň práce:

  • šití vlajek, znaků, stuh atd.
  • příprava nástřihů a různých materiálů pro konfekci
  • komunikace s ostatními členy týmu

Požadujeme:

  • ukončené SOU nebo SŠ vzdělání
  • chuť pracovat na sobě, učit se nové věci
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, znalost šití na šicím stroji
  • pozitivního ducha, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • zodpovědnost

Nabízíme:

  • mzda 19.000 - 24.000 Kč dle dovedností a rychlosti zaučení
  • zaměstnanecké výhody - příspěvky na sport, penzijní pojištění, stravenky

Obsluha vyšívacích automatů - nástup možný ihned

  • obsluha vyšívacích automatů Tajima (zaškolíme)
  • příprava různých materiálů pro výšivky
  • jednosměnný i dvousměnný provoz

Požadujeme:

Nabízíme:

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589