Vlajky, prapory a znaky

Díky zkušenostem nabytým během více než 300 let fungování naší rodinné firmy, zhotovujeme vyšívané vlajky a znaky ve vyjímečné kvalitě. U nás najdete vždy profesionální přístup a mnoho možností výběru velmi kvalitních látek, nití a dalších vlajkových doplňků. Pomůžeme vám s originálním návrhem a zprostředkujeme prodej vlajek a praporů, jež budou skvěle reprezentovat vaše zájmy.

Vlajky, prapory a znaky v nejvyšší kvalitě

Hledáte kvalitní vlajku či znak?

Rádi vás seznámíme s několika způsoby výroby vlajek i znaků. Je třeba předem popřemýšlet, pro jaké účely je vlajka nebo znak určen.

Jestli jde o venkovní variantu vlajky, která může být vyhotovena tiskem či aplikací látek a bude na budově v nástěnném držáku. Nebo zda se jedná o slavnostní vlajku ze sametu, která je provedena vždy v nejvyšší možné kvalitě a zcela jistě zazáří na slavnostech či v zasedacích místnostech.

Důležité je, že náš grafický návrh vlajky je vždy po výtvarné stránce jedinečný a profesionální. Nová vyšívaná vlajka či nástěnný znak, je dobrá investice do budoucnosti a bude váš spolek reprezentovat po několik generací.

Odborné zkušenosti jako záruka kvality

Máme bohaté zkušenosti s vytvořením přesných replik praporů dle historických vzorů, ale současně si poradíme i se starým praporem a zrestaurujeme vám ho. Umíme odborně vyčistit historické textilie a poté zakonzervovat pro další uchování.

Široká škála produktů

Pro vaše potřeby nabízíme rozličné vlajky států - jak vlajky států, například vlajku České republiky, vlajku Německa, vlajku EU, tak i vlajky tematické, jako je olympijská vlajka a mnohé další.

Realizovali jsme řadu městských i obecních vlajek, hasičských, sokolských, hornických, včelařských, vojenských, policejních, mysliveckých, firemních, cechovních i spolkových praporů. Vlajky a prapory vyšíváme také pro skauty, sportovní kluby, školy a jiné organizace.

Součástí naší vyšívané výroby jsou různě barevné, materiálově a tvarově odlišné pamětní stuhy, které se nejčastěji připínají při slavnostní příležitosti k žerdi vlajky. Stuhy budou vždy zdobit a připomínat významnou událost.

Vždy pro Vás pracujeme v duchu našeho motta "kvalita jak vyšitá"

Připojené soubory

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589