Restaurování vlajek

Restaurování vlajek odborně. Tradice nás od roku 1713 řadí na špičku v oblasti restaurování vlajek - nejen jejich textilních, ale i dřevěných a kovových součástí. Rádi vám pomůžeme v této oblasti odborně vyřešit jakýkoli požadavek.

Restaurování vlajek

Restaurování starých výšivek, vlajek, praporů a baldachýnů

Ať už se jedná restaurování nebo zhotovení replik, jde o jednu z nejnáročnějších, ale i nejkrásnějších prací, kterou jsme pro vás schopni zhotovit. Restaurátorské práce se dělají převážně ručně, přesto má naše firma pro dosažení dokonalé věrnosti k dispozici 100 let staré vyšívací stroje firmy ADLER a stroje tamburovací, kterými lze napodobit stehy starých výšivek. Rukama našich odborníků prošly už i 150 let staré vlajky, renovovali jsme například baldachýny pro kostely v Mutěnicích a Ždánicích.

Již řadu let spolupracujeme s Vojenskými historickými ústavy v Praze a Bratislavě, pro které restaurujeme, konzervujeme a zhotovujeme repliky sbírkových předmětů.

V případě, že restaurování není možné, nemusíte věšet hlavu. Jsme připraveni vytvořit repliku vyšívané vlajky nebo praporu v té nejvyšší kvalitě. K nim dodáváme kompletní příslušenství, jako jsou žerdě a stojany.

 

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589