E-shop

Sledujte výrobky a zboží v eshopu, které pro Vás stále aktualizujeme a vylepšujeme. Výrobky, které Vás zaujmou můžete sdílet i na Facebooku, stát se fanouškem naší firmy a získat další výhody. Děkujeme a přejeme Vám pohodlné prohlížení.

Rádi vám pomůžeme se vším od uměleckého grafického návrhu až po realizaci a výběr doplňkového sortimentu. Máme i hotové produkty – vyšívané a smaltované zboží, které si můžete kdykoli objednat u nás v e-shopu.

Vyšívané vlajky

Vyšívané vlajky, prapory a znaky jsou naší specialitou. Děláme je pro vás už 300 let a troufáme si říct, že s vyšíváním máme bohaté zkušenosti. Pokud sháníte vyšívanou vlajku pro váš spolek, cech, instituci či obec, obraťte se na nás. 

Nášivky na textil

Zaujměte pozornost kvalitní nášivkou na textilu, která bude prezentovat vaši firmu, názory nebo příslušnost z zájmovému spolku. Poradíme si s nášivkou na textil pro firmy stejně jako s precizní výšivkou církevních textilií. Vyšíváme na zakázku už od 1 kusu.

Tištěné a smaltované zboží

Kromě výšivky umíme precizně i potisk textilu. Používáme technologicky vyspělou digitální tiskárnu, která zvládá vše od potisků na trika až po tištěné vlajky a fotoobrazy. Věnujeme se i výrobě smaltovaných cedulí, domovních čísel a uvítacích tabulí pro města a obce.

 

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589