Programování výšivek

Programování výšivek neboli výroba vyšívacích programů nás baví již 25 let. Vytvořili jsme přes milion vyšívacích vzorů ve špičkových profesionálních programech Pulse DG/ML a Punto Designer. Od konkurence nás odlišuje praxe v programování výšivek a bohatá zkušenost s ruční i klasickou strojní stínovanou výšivkou. Výroba vyšívacích programů s kvalitním návrhem designu.

Programování výšivek v profesionální kvalitě Velebný & Fam

Vlastníte vyšívací automat a hledáte zkušené programátory výšivek?

Neváhejte se na nás obrátit s náročnými požadavky pro vytvoření různých vzorů. Máme zkušenosti s vytvářením vyšívacích programů, který můžeme exportovat právě pro Váš typ vyšívacího automatu. Je jedno jestli vlastníte stroje Tajima, Brother, Barudan, Happy, Melco, ZSK, Toyota či další značky. Naši programátoři výšivek jsou vybaveni nejmodernějšími technologiemi pro zpracování vektorové grafiky a digitalizaci stehů.

Odborné výtvarné vzdělání a vkus je základ úspěchu!

Umíme kreslit rukou i ve vektorových programech Adobe či Corel. Tým zkušených programátorů prochází pravidelnými školeními v oblasti grafiky, designu a vyšívací techniky. Nedílnou součástí kvalitního programu je především letitá praxe na nejrůznějších typech vyšívacích a grafických programů, ale i odborné konzultování se světovými specialisty. Každé programování výšivek je dopředu pečlivě po technologické stránce navrženo, tak aby výsledek byl proti konkurenci jedinečný.

Programování nášivek pro všechny typy vyšívacích automatů

Spolehněte se na odborníky z oboru

Rádi Vám vytvoříme nabídku na jednorázovou či dlouhodobou spolupráci v programování výšivek.

 

Související obrázky

Programování výšivek v nejvyšší kvalitě Programování výšivek v profesionální kvalitě Profesionální programování výšivek Programováné výšivky od výrobce s tradicí 300 let Programování výšivek na zakázku u Velebný & Fam Programování výšivek ve vysoké kvalitě Velebný * Fam Programování výšivek na zakázku Velebný & Fam

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589