Církevní vlajky a korouhve

Církevní vlajky a korouhve dodáváme vyšívané i malované vždy ve výjmečné kvalitě. Tradici v paramentářství máme již od roku 1713. Vytvoříme pro Vás originální vzhled, ale i přesnou repliku korouve. Používáme léty prověřené techniky a textilní materiály určené pro církevní korouhve a diecézní vlajky. Z ušlechtilých materiálů Vám nabídneme vlajkový samet, hedvábný rips nebo různě vzorované brokáty.

Vyšívání církevních vlajek a malovaných církevních korouhví

Navrhneme vám rádi originální vzhled i motivy Vaši církevní korouhve nebo vlajky. Garantujeme vysoce kvalitní krejčovské, vyšivačské i malířské zpracování. Všechny církevní korouhve i vlajky jsou vždy doplněny o umělecké ruční výšivky, jež vytváří svou zručností vyhlášené orlické vyšívačky.

Odborná péče a poradenství

Vlastníte historickou církevní korouhev nebo vlajku? Využijte našich znalostí! Nabízíme vám odborné čištění, restaurování, konzervování, renovace a výrobu replik. Jsme připraveni provést i opravy stávajících kovových i dřevěných dílů až po odborné restaurování církevních textilií.

Zaujala vás naše nabídka paramentářské dílny?

Obraťte se na nás, rádi vám naše zboží předvedeme, či vyrobíme, případně zodpovíme vaše dotazy. Prohledněte si celou naši nabídku církevního zboží a potřeb.

Církevní vlajky a korouhve

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589