Pamětní listy

Pamětní listy. Krásnou připomínkou významných jubileí je bezesporu pamětní list. Hodí se takřka pro každou příležitost – jak rodinnou, tak firemní. Spolehněte se na nás, vytvoříme pro vás skutečně krásné a originální listiny šité na míru dané příležitosti.

Pamětní listy a udělení, grafické návrhy pamětních listů

Ukázka pamětního listu

Naši grafici a výtvarníci na základě vašich požadavků navrhnou a zhotoví nejen krásné grafické pamětní listy, ale i diplomy, dekrety, opisy historických listin a další slavnostní listiny. Pro tisk využíváme různé druhy grafických papírů. Na diplomy a pamětní listy je možné dotisknout jména. Samotný tisk pamětního listu můžeme doplnit pečetěmi, či ražbou.

Jaké pamětní listy lze vytvořit?

Velmi oblíbené jsou například pamětní listy hasičům, ať už vydané k významnému výročí založení sboru, či jako dar pro čestné členy hasičského sboru. Významným dnem v každé rodině je také první školní den dětí. Pamětní list prvňáčka může být krásnou připomínkou dne, kdy se z vašich dětí stali školáci. Podobné oblibě se těší i pamětní listy novomanželům, pamětní listy při vítání občanků apod.

Naší specialitou jsou dárcovské listiny - velký pamětní list se jmény všech přispěvovatelů na prapor a k němu náleží malé listiny se jmény jednotlivých přispívajících. Vše dodáváme včetně adjustace, tedy desek, tubusů atd.

Samozřejmostí je špičková umělecká vazba vytvořená tak, aby desky přímo korespondovaly s předávanou listinou.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589