Stojany a žerdě

Nejvyšší řemeslná kvalita a promyšlený způsob jednoduchého kotvení vlajky si vás získají. Naše rodinná firma klade důraz na preciznost a jedinečnost provedení každého výrobku. Jsme připraveni vyhovět vašim přáním a vytvořit pro vás žerdě na vlajku jak v sériové, tak zakázkové výrobě.

Vlajkové stojany a žerdě

Kvalitní materiál pro stojany a žerdě je jistota

Co by byla vlajka bez stojanu? Ke všem vlajkám a znakům vám nabízíme i interiérové vlajkové žerdě a stojany. Vyrábíme je nejčastěji z bukového a jasanového dřeva v různých odstínech moření. Po dohodě je možné použít i jiná dřeva včetně exotických, záleží na vašich přáních.

Do výroby stojanů a žerdí  promítáme více než 300 letou tradici

Proti oděru jsou žerdě ve spodní části chráněny nerezovou patkou. Upevnění vlajky je vyřešeno speciálním mosazným kováním ve vysokém lesku. Jsme schopni vyrobit i repliky historických žerdí nebo žerdě dle přání zákazníka. Stojany na vlajky nabízíme hned v několika typech materiálového provedení. U nás seženete nejen dřevěné žerdě, ale i kovové, z kartáčované mosazi, nerezu či železné práškově lakované.

Stojany dodáváme s jedním, dvěma a třemi hrdly například pro postavení žerdí všech vyvěšovaných vlajek, tedy obecní vlajky, vlajky České republiky a Evropské unie. Bez problémů pro vás vyrobíme žerdě a stojany pro zájmové spolky, například žerď na hasičský prapor. Je možné udělat i umělecky kovaný stojan dle navržené kresby.

Veškeré vlajkové žerdě a stojany dostupné v e-shopu máme aktuálně skladem.

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589