Výroba nášivek na oblečení

Upoutejte pozornost zajímavou nášivkou! Ať už bude vyjadřovat vaše postoje a názory, příslušnost k zájmovým a dalším spolkům, či se stane jen módním doplňkem, vždy požadujte maximální možnou kvalitu provedení. My vám ji poskytneme!

Nášivky na oblečení, automatové vyšívání, strojní vyšívání

Využijte našich odborných služeb

Pomůžeme vám připravit jedinečný grafický návrh nášivek. Podobu nášivky připravíme v Adobe Illustratoru, nebo ji přímo naprogramujeme v profesionálním stehovém editoru Pulse DG/ML.

Následně je nutné vytvořit vyšívací program, tzv. vyvzorování (při výrobě více než 50 kusů nášivek je tento úkon zdarma).
Pro snadnější vedení při našívání nášivky jsme zhotovili tzv. dvojitý rámeček, který usnadní aplikaci na oděv, skryje nedostatky při našívání a zároveň působí zdobně.

Nášivky stále „frčí"

Máte rádi barevné nášivky, ale nejste si jisti, zda jejich nošení není módní faux pais? Ničeho se nebojte! Nášivky na oblečení stále patří mezi oblíbené módní doplňky! Díky moderním technologiím vyšívání jsou velmi atraktivní pro všechny generace.

Ať už pořídíte vašim nejmenším nášivku krtečka, nebo se raději rozhodnete potěšit svého partnera nášivkou Harley Davidson, nikdy neuděláte chybu! Právě motorkáři patří mezi naše vůbec nejnáročnější zákazníky - výroba nášivek s jejich motivy patří k těm nejobtížnějším.

Kdo jsou naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou například bezpečnostní sbory, na zakázku vyrábíme vojenské a policejní nášivky. Dále našich služeb využívají firmy a sdružení, které poptávají výšivku na pracovní oděv, jako jsou hasiči, záchranáři, skauti, či airsoftové a paintballové kluby. Pravidelně od nás nášivky na oblečení odebírají autokluby, motokluby i motorkáři, sportovní kluby, sběratelé a firmy z celé Evropy. 

Nabízíme vám nespočet nášivkových motivů, stačí si jen vybrat!

Související obrázky

Nášivky na oblečení Nášivky na oblečení Výšivka na textil rozcestník

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589