Vyšívaní pro hotely a restaurace

Vyšívání-pro-hotely-restaurace

Potěšte své hosty v restauraci příjemným prostředím. Návštěvníci jistě ocení drobné detaily, jako jsou ručně vyšívané ubrusy a prostírání. Vyšívané povlečení a záclony zase zvýší prestiž vašeho hotelu.

Připravili jsme pro vás širokou nabídku kompletního vyšívaného hotelového textilu. Pomůžeme vám vybrat pro váš hotel či restauraci nejvhodnější vyšívané záclony a prostírání na stůl, které poskytnou vašim hostům dojem luxusu. Nabízíme vám pestrý výběr nejrůznějších vyšívacích látek, nití a oblečení pro personál. Výšivky na textil dodáváme do řady velkých hotelů i malých pensionů.

Správná volba pro váš podnik

Skutečně půvabným prvkem jsou prostírání a ubrusy v barvách ročního období. Velké oblibě se těší například vyšívané vánoční ubrusy.

Dobrým dojmem působí povlečení s vyšitým logem hotelu či personál v padnoucím oděvu s logem vašeho podniku. Pomyslnou třešničkou na dortu pak může být dekorace stolu v barvách vaší společnosti.

Každého hotelového hosta jistě mile potěší kvalitní a příjemné osušky, vyšívané ručníky a župany. Ani na nich by neměla chybět vaše značka!

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589