Výroba firemních a reklamních vlajek

Upevněte vnímání vaší firmy veřejností a obchodními partnery promyšlenou firemní symbolikou. Ideálním nástrojem jsou firemní reklamní vlajky, které podtrhnou historii a postavení společnosti na trhu a dodají jí na váze. Luxusně vyšité reklamní vlajky a prapory vám zvýší prestiž nejen u vašich partnerů, ale i zákazníků. Mnoho významných tuzemských i zahraničních firem věnuje velkou pozornost těmto důležitým marketingovým prvkům a zvyšuje tak povědomí o své značce. Jak jste na tom vy?

Reklamní firemní vyšívaná vlajka

Ukázka vyšívané reklamní firemní vlajky


Luxusní firemní a reklamní vlajky určené do interiérů vyrábíme z vysoce kvalitního vlajkového sametu, nebo hedvábného ripsu. Jde o velmi reprezentativní symbol vaší firmy.

Kde je vhodné reklamní a firemní vlajky použít?

Vyšívané reklamní vlajky lze použít v reprezentativních prostorách firmy, při významných jednáních nebo například při uzavírání kontraktů. Luxusně vyšité firemní vlajky zvyšují vážnost vaší firmy při veškerých prezentacích, výstavách či veletrzích. Odlište se na veletrhu od konkurence a získejte tímto marketingovým prvkem nový rozměr na trhu - budete překvapeni, jaký efekt má viditelný důraz na firemní symboliku a prezentaci. 

Nabízíme vám zároveň zmenšené reklamní vlaječky nebo vyšitá loga v sametovém nástěnném provedení do kanceláří poboček vaší firmy.

Příslušenství pro firemní a reklamní vlajky

K luxusně vyšívaným reklamním firemním vlajkám se hodí i kvalitní příslušenství. Díky mnohaletým zkušenostem pro vás dodáváme prvotřídní doplňky, díky kterým bude vaše reklamní vlajka vypadat dokonale a díky kterému zajistíte její dlouhou životnost. 

Vabrané příslušenství k vlajkám

  • vlajkové stojany na reklamní vlajku a žerdě
  • konzole na zavěšení
  • PVC obaly na použití při nepříznivém počasí
  • vlajkové přepravní vaky

S výběrem vhodného příslušenství vám rádi poradíme. Neváhejte se na nás se svým dotazem obrátit.

Kromě výroby firemních a reklamních vlajek zajišťujeme tvorbu dalších reklamních předmětů reprezentujících vaši firmu. Naši zákaznicí často poptávají muší křídla (beach flag), stolní vlaječky nebo nástěnné znaky. Vše dodáváme včetně kvalitního příslušenství.

Související obrázky

Hílek spol s r. o. DSCN8448.JPG Vlajky pro Rexim pánský krejčovský salón Červinka tištěná slavnostní firemní vlajka DSCN9521 DSCN9640 DSCN9641 DSCN9644 vyšívaný drak.JPG Pekařský vyšívaný prapor Nopek Pekařský prapor Nopek PERNÍKOVÉ HEJTMANSTVÍ.JPG Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů Firemní vlajka Matrix a.s

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Prohlédněte si související zboží v e-shopu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589