Výroba nástěnných znaků

Nástěnný znak v luxusním provedení dotvoří příjemný dojem oficiálních prostor vašeho úřadu, spolku či firmy. Využívá se především do zasedacích a jednacích místností. Například v pracovnách starostů a zastupitelstva rozhodně nesmějí chybět znaky obcí.

Nástěnné znaky a jejich výroba

Nástěnné znaky tvoří společně s vlajkami a dalšími symboly populární reprezentativní prvek do místností (vyšívané) i venkovního prostoru (smaltované). Prozkoumejte blíže naši nabídku a prohlédněte si ukázky prací, za kterými se skrývá více než 300 letá historie rodinné firmy. 

Vyšívané nástěnné znaky

Standardně je dodáváme s dřevěnou hrazdičkou. Jde o jednostranné provedení určené k zavěšení na zeď. Nástěnné erby a znaky se zhotovují ze stejného materiálu a stejným stylem výšivky jako slavnostní vlajky. Nejčastěji používaným materiálem je samet s vysoce uměleckou plastickou výšivkou.
Můžete si vybrat mezi jednoduchým provedením bez dalšího dozdobení (pouze samotné znaky a symboly), nebo honosnějším zpracováním, kdy je motiv znaku doplněn o vhodné dozdobení jeho okolí, jež vždy tematicky ladí se samotným znakem.

 

Vyšívaný nástěnný znak

Kované nástěnné znaky

Kované znaky zhotovuje náš umělecký kovář. Jde o plastické provedení znaku a jedná se o speciální zakázkovou práci. Pro výrobu se používají materiály jako je měď a železo.

Kovaný nástěnný znak

Smaltované nástěnné znaky

Znaky vám nabízíme ve tvaru vypouklého oválu (cca 45 x 60 cm) nebo španělského štítu (cca 55 x 75 cm). Variantou provedení těchto nástěnných znaků je buď celosmalt, nebo levnější varianta smaltované tabule s polepy, kde jsou na smaltovanou tabuli motivy vytvořeny pomocí speciálních samolepících fólií s UV ochranou.

Pro vaše zájmové spolky připravíme vhodnou podobu rozličných reprezentativních znaků. Vytváříme například fotbalové či hasičské znaky, ale i skautské, včelařské, myslivecké a mnohé další. Zhotovíme vám také rodinné heraldické znaky, domovní čísla, označení hrobů, názvy ulic jiné popisné tabule.

Smaltovaný nástěnný znak

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Prohlédněte si související zboží v e-shopu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589