Samolepky a reklamní polepy

Buďte svým zákazníkům stále na očích! Samolepka s vaším logem, fotografií či kontaktem je vhodnou formou, jak o sobě dát vědět.

Samolepky a reklamní polepy, řezaná reklama - sign making

Naše firma se zabývá výrobou samolepek a řezané foliové reklamy (sign making) od roku 1990. Nabízíme vám pomoc zkušených grafiků, kteří vám pomohou s vytvořením samolepek - grafickým návrhem polepů počínaje a samotnou výrobou samolepek konče. Samolepky jsme vám schopni dodat v jakémkoli rozměru a tvaru. Zajišťujeme i výrobu samolepek na zeď a velkoformátových polepů.

Dodáváme také označení hasičských aut, reklamní polepy aut, polepy výloh či uvítací tabule k vjezdům do obcí a různé reklamní tabule z PVC i hliníku. Při výrobě samolepek a reklamních polepů se spoléháme na své zkušenosti a znalosti a volíme vždy takový pracovní postup, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků. Nejčastěji využíváme techniku UV laminace, předřezávání a řezání.

Moderní technologie pro výrobu samolepek a reklamních polepů

Držíme krok s nejmodernějšími tiskovými a digitálními technologiemi, proto vám můžeme nabídnout i laserový tisk na PES folie, papírové folie, čiré folie nebo velkoformátový tisk.

Samolepky a reklamní polepy s UV laminací

Ukázka samolepek z naší produkce

Takovéto samolepky můžeme připravit i pro vás !

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589