Firemní loga

Firemní loga jsou jednou z nejdůležitějších ikon každé společnosti. Firemní loga vás provází a reprezentují na všech akcích, kterých se vaše firma účastní, a je důležitým symbolem, jenž by měl upoutat pozornost vašich stávajících i budoucích klientů.

Firemní logo pro společnost Stavova navrhl Zdeněk Velebný. Logotype neboli návrhy log a značek je jeho koníčkem

Originální návrh firemního loga nebo výrobkové značky vám vytvoří uznávaní výtvarníci a designeři Zdeněk Velebný a MgA. Ondřej Velebný. Tvorba firemního loga podléhá mnoha pravidlům, která je nutné dodržovat, aby logo mohlo plnit svůj účel. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni nabídnout vám skutečně kvalitní práci, která splní vaše očekávání.

Kompletní servis při návrhu firemního loga

Nabídneme vám kompletní grafický servis a reklamní práce. Vytvoříme vám originální propagační materiály jako jsou obálky s firemním logem, vizitky, hlavičkové papíry, faktury, katalogy, internetové a další multimediálni prezentace, corporate design.

Firemní styl (corporate identity) však nezahrnuje jen vytvoření firemního loga. Řadí se sem rovněž výšivky na košile, trička, bundy, čepice, pracovní oděvy, atd., které pro vás navrhneme a vyšijeme. Dále jsou to venkovní vlajky, slavnostní interiérové vlajky a prapory, transparenty, billboardy či beach vlajky. Důraz je kladen i na vzhled firemních vozidel, budov, prezentačních stánků apod.

Neméně důležitou součástí firemního stylu je slogan, motto a maskot firmy. Nejste si jisti, jak se jejich tvorby zhostit? Zajistíme vám komplexní služby, které za vás vše vyřeší.

Ukázka naší práce

Podívejte se na firemní loga, která jsme pro naše zákazníky vytvořili. Již řadu let úspěšně reprezentují firmy na českém i zahraničním trhu.

Související obrázky

Firemní logo velmi známého výrobce Sanela, která se zabývá čidly pro splachovací systémy pro toalety. Logo naší firmy Velebný & Fam jsme zvolili záměrně niť, která tvoří písmevo V jako Velebný a prochází očkem vyšívací jehly Firemní logo velmi známé společnosti Stavona, která vyrábí plastové okna a dveře do celé Evropy Firma žaluzie Krčmář nám svěřila vytvoření loga a celého firemního stylu Logo elektroservis Pavel Diblík Firemní logo firmy Skamatex , která obchoduje v textilním průmyslu Firemní logo si u nás objednal Jiří Malý. Logo vystihuje obrábění a současně písmena JM, jako Jiří Malý - nástrojárna sídlí v Jablonném nad Orlicí Firemní logo dovozce řeckých vín Logo filmového producenta MJ film LTD, kteří natáčeli filmy a animace o mamutech pro BBC TV Logo divadelního spolku Vicena z Ústí nad Orlicí Logo divadelního projektu Zlom Vaz Navrhli jsme logo dobrovolného hasičského sboru - SDH nemocnice Pelhřimov Firemní logo pana Hofmana fa. Hofi

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589