Muší křídla - beachflag

Beachflag - muší křídlo Harley - Davidson Hradec Králové (1)

Muší křídla, často nazývaná také jako beachflag nebo bowflag jsou moderní způsob reklamy, který se dá použít v exteriérech i interiérech. Vlajky jsou dobře viditelné a díky použitým materiálům a technologiím jsou odolné proti venkovním vlivům.

Muší křídlo (bowflag či beachflag) má mnoho využití pro firmy a veřejnou správu na různých slavnostech, koncertech, veletrzích a výstavách. Dobře se hodí k označení prodejny či provozovny - náhodným kolemjdoucím tak dáte jasně najevo, že na tomto místě jste právě vy a lidem, kteří vás zrovna hledají usnadníte navigaci. Jak velkou beach flag zvolíte? Bude pro vás lepší jednostranný nebo oboustranný potisk?

K čemu slouží beach flag

Beach flag plní roli účinného poutače před obchody, při sportovních utkáních nebo jako sponzorské reklamy v lyžařských střediscích či na jiných sportovištích. S mušími křídli se často setkáte i na veletrzích, kde podtrhují zcela klíčovou vlastnost firemních stánků - viditelnost. Bowflag je vhodným způsobem firemní prezentace do exteriérů i interiérů (stejně, jako například roll-upy) pro jednorázové i dlouhodobé účely. 

Druhy muších křídel

Mezi našimi zákazníky najdete velké společnosti i živnostníky, kteří bez ohledu na svou velikost pomocí muších křídel lákají potenciální a připomínají se stávajícím zákazníkům. Díky použití prvotřídních materiálů a technologických postupů jsme schopni nabídnou pestrou paletu tvarů velikostí těchto populárních reklamních vlajek u kterých dokážeme garantovat dlouhou životnost.

Základní rozdělení - tvar

  • vlající (s rovným, šikmým, konvexním nebo konkavním spodním zakončením vlajky)
  • kapkovité

Základní rozdělení - velikost

  • vlající - velikost XS (výška 180 cm), S (výška 250 cm), (M (výška 310 cm), L (výška 410 cm) a XL (velikost 520 cm)
  • kapkovité  - velikost XS (výška 160 cm), S (výška 220 cm), M (výška 255 cm, L (výška 335 cm) a Xl (výška 430 cm)

Jednotlivé beach vlajky mají rozdílné reklamní plochy.

Muší křídlo velikost M  Konkávní muší křídlo velikost M Konvexní beach flag velikost M Bechaflag s rovným zakončením Beach flag ve tvaru kapky

Hlavní vlastnosti reklamních vlajek

Beach vlajky vyrábíme pokročilou technologií, která zaručuje jejich praktické využití nejen v interiérech, ale také v exteriérech, kde na vlajky působí vlivy venkovního prostředí, jako je vítr nebo déšť a mráz.

  • různé tvary a velikosti
  • plné využití reklamní plochy bez lemovky
  • oboustranný tisk
  • rychlé postavení do 3 minut
  • rotátor (muší křídlo se pohybuje vždy po větru)
  • snadná manipulace a skladnost

Příslušenství k muším křídlům

Muší křídlo se skládá z nástrčných skládacích prutů, natištěné grafiky na vlajce a z podstavce. Případně dalšího příslušenství, jako jsou stabilizátory či kotvící háky nebo fasádní držáky. 

Samotné stojany nabízíme v mnoha provedeních vhodných do exteriérů i interiérů. Vzhledem k rozmanitosti stojanů se snámi nebojte poradit. Sdělte nám, jaké máte s reklamními vlajkymi záměry a my vám na základě dlouholetých zkušeností a zpětné vzaby od zákazníků doporučíme ideání řešení. 

V případě, že si budete chtít vytvořit vlastní grafiku, vyžádejte si námi připravenou šablonu ve křivkách.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Prohlédněte si související zboží v e-shopu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589