Vyšívání církevních oděvů

Církevní oděvy na zakázku. Tradice od roku 1713. S kvalitou a nápaditostí motivů při výrobě církevních oděvů a textilií se řadíme mezi světovou špičku v oboru paramenty. Navrhneme Vám rádi originální ornáty a další církevní textilie.

Církevní oděvy Velebný & Fam

Paramenty a církevní potřeby z naší vyšívací a krejčovské dílny, jako jsou ornáty a kněžská roucha, najdete u našich vážených zákazníků ve farnostech celé České republiky, ale také v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Slovensku, USA či Austrálii.

Paramentářská dílna

Jedním z nejstarších uměleckých řemesel, které je využíváno při tvorbě parament, je umění ruční výšivky. Velký zájem a zaujetí naší společnosti Velebný & Fam a především snaha o co nejlepší práci nás zařadily mezi jednu z mála parmanentářských dílen ve světě s kvalitním zpracováním církevních rouch.

Garantujeme vám vysoce kvalitní krejčovské zpracování církevního zboží, jako jsou například kněžské ornáty. Vše je doplněno o umělecké ruční výšivky, jež vytváří svou zručností vyhlášené orlické vyšívačky, nebo o klasickou strojní výšivku.

Široká škála produktů

Dle vašeho přání vytvoříme náměty na ornát a na zakázku vyrobíme i veškeré textilní církevní zboží jako ornáty, pluviály, kasule, štoly, alby, rochety, kleriky, kněžské košile, antependia, kališní véla, kališní sady, křestní roušky, oltářní přikrývky, baldachýny, birety, mitry, taláry, šatičky pro Jezulátka, korouhve a další speciální církevní textilie.

Odborná péče

Vlastníte paramenty? Využijte našich znalostí! Nabízíme vám odborné čištění, restaurování, konzervování, renovace a výrobu replik. Jsme připraveni provést i opravy stávajících církevních oděvů.

Zaujala vás naše nabídka paramentářské dílny?

Obraťte se na nás, rádi vám naše zboží předvedeme, či vyrobíme, případně zodpovíme vaše dotazy.

Související obrázky

Církevní ornáty Církevní štoly firmy Velebný & Fam Pluviál firmy Velebný

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Prohlédněte si související zboží v e-shopu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589