Kované doplňky

V otázce kvality nedělejte kompromisy, kované doplňky značky Velebný & Fam jsou zárukou špičkové umělecké kovářské práce, která dokonale doladí vzhled vaší společnosti.

Kované doplňky a kovářská práce

Kovářský mistr při práci

Ozdobné kování a kované předměty

Když se skloubí výtvarný a technický obor do jednoho, vznikne vždy jedinečný výsledek. Náš mistr kovářský pro vás na zakázku vytvoří v kovářské výhni umělecké kované doplňky pod výtvarným vedením Zdeňka Velebného. Pro interiérové i exteriérové využití nabízíme kované výrobky různých tvarů a designu.

Kované doplňky pro váš dům

Kovářská práce nepovýší jen vzhled vaší společnosti, ale zkrášlí i váš soukromý domov. Nabízíme vám například krásné kované doplňky na zahradu či kované zábradlí navržené tak, aby ladilo s ostatními prvky stavby. Vybírat můžete i z široké nabídky kovaných plotů, kovaných bran nebo doplňků pro kované ploty.

Máte-li vlastní představu, neváhejte a obraťte se přímo na nás, uděláme vše pro to, abychom vám ji splnili.  Prozkoumejte naši nabídku tištěných i vyšívanýh vlajek, stojanů a žerdí a zkombinujte tyto symboly s unikátní kovářskou prací. 

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Prohlédněte si související zboží v e-shopu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589