Výšivky na textil

Výšivky na textil kvalitně. S vyšitou reklamou od nás, bude mít vždy úspěch. Vyšíváme na různé druhy textilu v nejvyšší kvalitě. Výšivka na textil již od 1ks.

Výšivky na textil, vyšívání na oblečení

Ukázka výšivek na textil

 

Vysoká kvalita výšivek je naší prioritou!

Nabízíme vám vždy originální výšivky a nášivky. Mohou mít podobu znaku, firemního loga, domovenek či hodnostních označení. Vyhotovujeme také veškerá junácká označení včetně malých vlaječek, které patří mezi vyhledávané reklamní předměty firem a organizací.

S jakými chybami u výšivek se na nás zákazníci obracejí?

Nejčastějším problémem, se kterým za námi naši klienti přicházejí, jsou nedostatečně a nekvalitně připravené vzory výšivky, což se bohužel může v celkovém konceptu výrazně projevit.


Jak důležité je řádné nastudování motivu si ukažme na příkladu mysliveckých výšivek. Poměrně často se setkáváme s nekvalitními výšivkami zvířat, které nám přinášejí naši zákazníci a žádají nás o napravení nepovedených částí.


Obvyklými nedokonalostmi bývá chybné napojení končetin, nelogické tvarování srsti, deformovaný vzhled. Setkáváme se bohužel i se špatně zvolenými barvami a dokonce zcela nevhodnými materiály.

Nic takového se vám u nás nestane!

Díky mnoha zkušenostem získaným při vyšívání vlajek na klasickém stroji, ale i ruční výšivkou, umí naši programátoři výšivek vytvořit vzory v opravdu věrné podobě.

Jak vyrábíme výšivky na textil

Výšivky provádíme automatickou strojní výšivkou, s níž lze vyšívat na nejrůznější tkaniny, reflexní materiály nebo nástřihy pro další výrobu. Nabízíme vám také výšivky na trička, košile, čepice a další textilní zboží.

Jak vyšívání probíhá

Abychom mohli začít s vyšíváním, je nejprve nutné vytvořit vyšívací program, tzv. vyvzorování (při objednávce nad 50 ks tento úkon neúčtujeme). Po vyvzorování přichází na řadu již samotné vyšívání. Hotové nášivky je možné, po domluvě, dopracovat ruční výšivkou kovovými nitěmi a boullionem.


Pracujeme pouze s profesionálními vícehlavými vyšívacími stroji značky Tajima. Naši programátoři využívají profesionální programy Pulse DG/ML, Punto Designer a Adobe Creative Suite.


Veškeré vytvořené vzory pro vás zdarma archivujeme k pozdějšímu využití.

Proč výšivky od nás?

  1. Jsme čeští výrobci schopní vyšívat za velmi dobré ceny.
  2. Rychlé termíny dodání zakázky až k Vám.
  3. Špičková kvalita zpracování a odbornost grafického návrhu.
  4. Velké množství spokojených zákazníků v ČR i zahraničí.
  5. Pestrý výběr z nejrůznějších vyšívacích látek, nití a oblečení přímo u nás ve firmě.
  6. Vyšíváme od 1ks a nad 50ks neplatíte vyšívací program.
  7. Všechny vyšívací programy archivujeme. Tzn. při příštím objednání nášivky neplatíte za vyvzorování.

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589