Církevní zboží a potřeby, paramenty

Zkušenosti a tradice z roku 1713 nás posunuly mezi světovou špičku v oboru církevního zboží. Objevte i vy kvalitu a nápaditost všech našich motivů. Rádi vám navrhneme originální ornát, mitru i další církevní a liturgické potřeby pro křesťanské církve.

Církevní zboží a potřeby

Paramenty a církevní zboží z naší vyšívací a krejčovské dílny najdete u našich vážených zákazníků ve farnostech celé České republiky, ale také v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Slovensku, Švédsku, USA i Austráli.

Svěřte výrobu církevního zboží do rukou profesionálů

Úcta a zaujetí pro jedno z nejstarších uměleckých řemesel užívaných při výrobě parament - umění ruční výšivky - řadí dnes naši firmu Velebný & Fam mezi jednu z mála paramentářských dílen ve světě a jeden z nejkvalitnějších obchodů s církevním zbožím u nás.

Nabízíme vám vysoce kvalitní krejčovské zpracování církevních potřeb doplněných o umělecké ruční výšivky vytvářené zručností proslulými orlickými vyšívačkami, ale i o klasickou strojní výšivkou na textil.

Zakázková výroba církevních potřeb

Na zakázku vyrobíme veškeré textilní církevní zboží - ubrusy, ornáty, pluviály, kasule, štoly, alby, rochety, kleriky, kněžské košile, antependia, kališní véla, kališní sady, křestní roušky, oltářní přikrývky, baldachýny, birety, mitry, taláry, šatičky pro Jezulátka, korouhve a další speciální církevní textilie.

Církevní zboží, paramenty ubrusy, ornáty, pluviály, kasule, štoly, alby, rochety, kleriky, kněžské košile, antependia, kališní véla, kališní sady, křestní roušky, oltářní přikrývky, baldachýny, birety, mitry, taláry, šatičky pro Jezulátka, korouhve atd...

Nyní nakoupíte církevní a křesťanské potřeby zde v e-shopu naší společnosti!

 

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589