Zboží pro svobodné zednáře

Pro svobodné zednáře je nabídka služeb naší společnosti zahrnuje i natolik specifickou komoditu, jakou jsou ceremoniální potřeby pro Řád svobodných zednářů. Jsme připraveni vyhovět veškerým požadavkům, abychom splnili vaše představy.

Svobodní zednáři, masonic, zboží pro zednáře, zednářské zástěry, zednářské lóže

Textilní produkty

Příslušníkům Řádu svobodných zednářů nabízíme různé druhy zástěr - apronů a závěsů na bijou. Zhotovíme pro vás také zednářské rukavice, a to bavlněné, kožené s výšivkou i bez ní. Rukavice je možné zhotovit také přímo na míru vašich rukou.


Krom toho můžeme vyrobit i další ceremoniální textilie dle vašeho přání. Jedná se zejména o tapisy, pláště, škrabošky, kukly, klekátka, mošny, šerpy a textilní potřeby pro činovníky.


Pevný a voděodolný materiál (CORTEXIN-KEVLAR) využíváme k výrobě pouzder na zednářské zástěry a další obřadní potřeby. Rovněž vám dodáme přepravní vaky a pouzdra na meče, koberce, hole apod. Vše doplníme výšivkou podle vašich přání.

Kovové a dřevěné produkty

Bude nám ctí vyrobit pro vás jakékoli zednářské ceremoniální potřeby z kovu či dřeva. Namátkou uveďme například bijou, odznaky, kladívka s podložkami, svícny, sloupy, meče, kružítka, krokvice, zednářské lžíce, majzlíky a další věci potřebné pro řádný průběh zednářského obřadu.


Jelikož veškeré výrobky zhotovujeme v našich vlastních provozovnách, nečiní nám nejmenší potíže přizpůsobit se vašim přáním a požadavkům!

Restaurátorství

Naši restaurátoři zrestaurují vaše historické kovové, dřevěné i textilní zednářské regálie. Samozřejmostí je i dodání restaurátorské zprávy a patřičné adjustace.

Tiskařské práce

Zároveň vám nabízíme různé graficky zpracované listiny na exkluzivních papírech i luxusně provedené knihvazačské práce s ražbou.

 

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589