Stolní vlaječky

Stolní vlaječky vždy reprezentuje a zdobí váš stůl. Výrobu stolní vlaječky vám nabídneme na různých materiálech ve vyšívané nebo tištěné variantě i včetně stojánků.

Stolní vlaječky

Ukázka stolních vlaječek států

Stolní vlaječky mohou mít podobu vaší firemní vlajky, městských a obecních znaků, státních vlajek, znaků církevních úřadů či různých spolků či sportovních klubů. Stolní vlaječka je výborným reprezentačním a dárkovým předmětem.

Jak stolní vlaječky objednat?

Návrh vaší stolní vlaječky nám můžete dodat v jakékoliv podobě e-mailem, poštou, faxem či osobně. Pokud vlastní návrh stolní vlaječky nemáte, rádi vám jej dle požadavků vytvoříme. Dále se už jen rozhodnete, zda chcete stolní vlaječku tištěnou, nebo vyšívanou. Výroba vlaječek trvá cca 2 - 3 týdny.

K stolním vlaječkám si můžete vybrat ze širokého sortimentu stojánků. Velmi reprezentativní je například kovový stojánek na vlaječky.

Použití stolních vlaječek

Stolní vlaječka je vhodná pro použití při obchodních jednáních, jako reprezentační předmět, výzdoba stolů zasedacích místností, sponzorská reklama při sportovních i jiných soutěžích. Hodí se i jako dárkové předměty - ku příkladu vlaječka do auta může být vhodným dárkem pro vaše blízké. Často žádaným artiklem jsou státní vlaječky států včetně stolní vlaječky EU, které je možné využít při oficiálních setkáních.

Nezůstaňte však pouze u vlaječek na stůl. Prozkoumejte nabídku našich tištěných vlajek, vyšívaných praporů a znaků.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Prohlédněte si související zboží v e-shopu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589