Nástěnné fasádní držáky

Nástěnné fasádní držáky pro uchycení vlajek v nejvyšší řemeslné kvalitě. Vyrábíme také držáky pro více vlajek tzv. vlajkoslávu, vhodnou především na hotely, instituce a firmy. Provedení nerez, mosaz, kovaný, lakovaný práškovou barvou. Možnost nákupu všech typů vlajkových držáků přes eshop.

Nástěnné fasádní držáky nejvyšší kvality pro Vaši vlajku

Ukázka fasádních držáků vlajek z naší produkce

Držáky vlajek do hotelu i na historickou budovu

Vlajky a fasádní držáky dnes patří k neodmyslitelné součásti každého hotelu, firmy či instituce. Nabízíme vám je v nejvyšší možné kvalitě provedení. Vyrábíme také držáky pro více vlajek tzv. vlajkoslávu, vhodnou především do hotelů, významných institucí a firem.

Pestrá nabídka držáků na vlajky

Držák na vlajku či malý prapor vybírejte v několika provedeních - nerez, mosaz, kované, lakované práškovou barvou. Všechny typy vlajkových držáků si prohlédněte a třeba rovnou zakupte v našem e-shopu.
Pro váš větší komfort jsme vytvořili jednoduchý způsob kotvení fasádního držáku na budovu zateplenou několikacentimetrovou tepelnou izolací.

Díky našim mnohaletým zkušenostem s výrobou vlajek a patřičných komponent jsme také schopni nabídnout vám zhotovení fasádního držáku dle vašich návrhů či historických předloh.

 

Související obrázky

Nástěnné držáky

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589