Výroba vyšívaných vlajek

Výroba vyšívaných vlajek se zárukou a jistotou nejvyšší kvality. Tradice naší rodinné firmy trvá již 300 let díky čemuž vám můžeme nabídnout služby zkušených odborníků. Podívejte se na umělecky vyšívané vlajky různých spolků, vlajky cechů a institucí. Vyšívali jsme také zástavy pro armádu a policii, prapor Hradní stráže nebo prapor Pražského arcibiskupství i vlajku Karlovy univerzity.

Jak poznáte kvalitní vyšívanou vlajku?

Všimněte si tohoto detailu motivu, jak je velmi fotorealisticky propracované stínování. Barevný přechod vzniká vrstvením několika odstínů nití. To je velmi důležitý podnět při výběru výrobce vaší budoucí vlajky.

Interiérové vlajky jako umělecké dílo

Vlajky do interiérů vyrábíme v nejvyšší možné kvalitě za použití léty osvědčených technik a materiálů. Zhotovíme vám profesionální návrh nové vlajky a vyšijeme ji v dohodnutém termínu, případně uděláme repliku dle historických vzorů.

Pro mnoho spokojených zákazníků, kteří se na nás s důvěrou obrátili a požadovali originální umělecké dílo, jsme realizovali řadu městských i obecních vlajek, mnoho vyšívaných nejen hasičských vlajek, ale i těch sokolských, včelařských, baráčnických, hornických, vojenských, policejních, mysliveckých. Zhotovujeme však i vlajky firemní, cechovní a spolkové. Vlajky a prapory vyšíváme také pro skauty, sportovní kluby, hudební i taneční soubory a jiné organizace u nás i v zahraničí.

Použití slavnostních vyšívaných vlajek a praporů

Slavnostní vyšívaná vlajka reprezentuje svého majitele při různých jednáních, společenských setkáních, soutěžích místních i mezinárodních. Například vyšívané hasičské vlajky jsou chloubou každého hasičského sboru, který vlajku i po několik generací pečlivě uchovává a při soutěžích se s ní hrdě prezentuje. Také u armády má každý útvar či posádka svůj vyšívaný prapor, který vojáci užívají při přehlídkách a slavnostních příležitostech.

Samozřejmostí je u nás profesionální návrh vyšívané vlajky v ceně.

Prohlédněte si naše reference - najdete mezi nimi obecní a městské vlajky, hasičské prapory, myslivecké prapory a mnohé další.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589