Pečetidla

Pečetidla vyrábíme v nejvyšší kvalitě. Navrhneme a vytvoříme pro vás originální osobní pečetidlo, které zvýší vaši exkluzivitu mezi obchodními i rodinnými přáteli. Pečetidla jsou i originálním dárkem.

Pečeti a pečetidla použitelné i pro slepotisk do ručního papíru. Osobní pečetidla v nejvyšší kvalitě

Ukázka zhotoveného pečetidla

Rádi pro vás zhotovíme pečetidlo v jakékoliv složitosti - od jednoduchých monogramů až po ty nejsložitější, rodové znaky či firemní loga. Naše nejluxusnější pečetidla jsou ryta ručně do bronzu a pozlacena 24 karátovým zlatem. Jejich hlavice (kameny) jsou snímatelné a dají se použít pro potřeby ražby do papíru, kartonů a lepenky. Jsme schopni vyrobit i skutečně složité návrhy a postupně doladit jejich grafickou podobu. Na základě historických podkladů pro vás vyhotovíme například i středověké pečetidlo. Případně vám pomůžeme zrestaurovat stará pečetidla.

Státní pečeť

Státní pečeť vznikla jakožto „Pečeť království českého" v letech 1429-32 z původní pečeti stavovského zemského soudu z poloviny 13. století.
Znak města České Meziříčí

Jak objednat pečetidlo?

Návrh vašeho pečetidla ve fyzické či elektronické podobě zašlete e-mailem, poštou, faxem, nebo dodejte osobně. Výroba pečetidel trvá asi 4-6 týdnů dle složitosti.

Použití pečetidel

  • Pečetidlo lze použít pro slepotisk na luxusní listiny, pamětní listy, propagační materiály, brožury, jako poštovní pečetidlo na obálky a dopisy apod.
  • obálka se slepotiskem
  • slepotiskový znak
  • zapečetěná obálka
  • ukázky pečetí a slepotisků

 

Související obrázky

Pečetidlo

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589