Výroba aplikovaných a šitých vlajek

Aplikační šitá vlajka je vhodná volba při kusové výrobě. Vystřižené tvary motivů jsou přivyšity k sobě a tvoří celkový motiv vlajky. Venkovní aplikovaná vlajka bude reprezentovat a zdobit vaši firmu či úřad!

Aplikovaná šitá vlajka Union Jack, venkovní vlajky, šité vlajky

Venkovní vlajky vyšité aplikační výšivkou doporučujeme pro kusovou zakázku a jednodušší motivy vlajky. Aplikační výšivka je technika přivyšití předem nastřižených dílů na sebe. Prostřižením podkladového materiálu a seřízením vyšívacího stroje docílíme toho, že je motiv stejný z obou stran aplikované vlajky.

Vlastnosti aplikovaných a šitých vlajek

Materiál: 100% PES určený pro venkovní účely, vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům
Pro extrémně náročné podmínky (např. vlajky na hrad Křivoklát, Trosky, 3 x 4 m) se aplikované vlajky vyztužují speciálním materiálem.

Rozměr: nejběžnější je 100 x 150 cm - pro obecní, městské, státní vlajky

Rozměr vlajky však není nijak omezen, záleží na přání zákazníka a reálné možnosti aplikovanou vlajku v daném rozměru zhotovit.

Doba zhotovení: přibližně 2-4 týdny

Použití venkovních aplikovaných a šitých vlajek

Šité venkovní vlajky se perfektně hodí jako reprezentativní prvek u vstupů do budov, zdobení ulic při slavnostních příležitostech nebo jako luxusní firemní prezentace. Mezi naše zákazníky patří obce a města, firmy, ale také spolky.

 

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589