Vyšívané dobové oblečení a uniformy

Vyšívané dobové oblečení a uniformy. Chystáte významnou společenskou událost, jejíž součástí je dobová stylizace? Obraťte se na nás, vytvoříme pro vás originální a vskutku luxusní dobové šaty, uniformy či obleky. Jsou vhodné jak ke společenskému, tak například filmovému využití.

Vyšívané dobové oblečení: designové šaty, uniformy, speciální kroje, hasičské uniformy, templářské uniformy, pláště pro různé řády

Dobové oblečení ušité na míru si můžete bez obav vzít na významné společenské události, jako jsou svatby, večírky, plesy a další akce. Mezi nejoblíbenější kousky patří zejména dobové oblečení z 30. a 60. let.

Nejvyšší kvalita zpracování

Veškeré oděvy zhotovené naší firmou se vyznačují vysokou kvalitou a precizním zpracováním. Vybírat můžete z opravdu velkého množství nádherných látek a dalších luxusních materiálů. Zkušený tým odborníků vám s radostí pomůže s návrhem obleku i šatů a poradí vám, jaké materiály jsou pro danou příležitost nejvhodnější.

 

Společenský oblek můžeme na přání obohatit různými způsoby výšivky, kroucenou šňůrkou, portami, flitry, kameny, případně všitou broží či monogramy a řadou dalších doplňků.


Výroba dobového oblečení u nás podléhá přísným pravidlům a vysokým nárokům na kvalitu zpracování. Díky tomu se naše produkty vyznačují vysokou reprezentativností.

Repliky

Na základě starého vzoru či dobové fotografie jsme schopni vytvořit přesné repliky kostýmů, krojů, dobového oblečení venkovského lidu nebo uniforem, a to jak hasičských, tak například vojenských.

 

Vyšívané hornické uniformy navrženy a zhotoveny na zakázku.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589