Pamětní a smuteční stuhy

Rádi pro vás připravíme krásnou pamětní stuhu pro slavnostní či smuteční událost. Návrhy stuh na smuteční věnec a nápisy na smuteční i pamětní stuhy vyšíváme na samet v nejvyšší kvalitě.

Pamětní stuhy a smuteční stuhy, vyšívání stuh

Pestrá nabídka pamětních stuh

Nabízíme vám širokou paletu provedení pamětních stuh. Od nejjednoduššího provedení potisku smutečních stuh přes výšivku strojní až po nejsložitější výšivku ruční. Při výrobě smutečních i svatebních stuh používáme jako podkladové materiály samet, vlajkový rips, satén nebo materiál dle vašeho výběru. Tvary stuh a jejich dozdobení závisí čistě na vašem přání.

Vyšívaná stuha pro SDH Kladeruby, výroba pamětních stuh, smuteční stuhy, šerpy

Starosta SDH Kladeruby Michal Sváček daruje občanům krásnou pamětní stuhu při žehnání slavnostního obecního praporu.

K čemu slouží pamětní stuhy

Pamětní stuhy se zavěšují na žerď k praporu. Jsou věnovány k významným příležitostem, jako je žehnání praporu, připomenutí významného výročí vzniku obce, města či spolku. Určité druhy smutečních stuh se zavěšují k praporu při úmrtí významného člena, dále existují stuhy kmotrovské, které věnuje kmotr praporu, stuhy děkovné se jmény sponzorů a přispěvatelů, stuhy jako dar při významných společenských akcích apod. K vlajkám a praporům zkrátka stuhy patří.

Související obrázky

Pamětní stuha Hejtmana jihočeského kraje Pamětní stuha město Neveklov

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589