Žerdě k vlajkám

Rodinná firma Velebný & Fam vám přináší žerdě na vlajky v nejvyšší řemeslné kvalitě. Základem úspěchu je promyšlený způsob jednoduchého kotvení vlajky a kvalitní užitý materiál, tedy buk, nebo jasan. Zároveň vám přinášíme možnost rychlého nákupu vlajkové žerdě přes e-shop.

Žerdě k vlajkám vyrábíme z buku a jasanu.

Ukázka ozdobné žerdi

Vlajkové žerdě do interiérů

Do interiérů vyrábíme dvoudílné žerdě nejčastěji z bukového a jasanového dřeva v různém moření. Po dohodě s klientem jsme však schopni poskytnout i jiná dřeva včetně exotických. Proti otřepu jsou dřevěné žerdě chráněny nerezovou soustruženou patkou. Upevnění vlajky je vyřešeno speciálním mosazným kováním. Nejčastěji zhotovovaný rozměr žerdi je 4 x 250 cm.

Ozdobná zakončení vlajkových žerdí

Zakončení vlajkových žerdí je buď dřevěnou cibulkou, nebo kovovou špičkou. Pro zakončení žerdí k interiérovým praporům vyrábíme mosazné špičky vycházející z heraldických figur městského či obecního znaku a figur spojených s tématikou cechovní, vojenskou a spolkovou. Vyrábí se z vysoce leštěné mosazi a jsou zdobeny pískováním, gravírováním, soustružením, či za použití skla, dřeva, drahých kamenů atd.

 

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Prohlédněte si související zboží v e-shopu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589