Výroba tištěných vlajek

Výroba tištěných vlajek a dokonalost naší moderní technologie tisku upoutá vaše oko stejně jako oči vašich zákazníků. Na výrobu tištěných vlajek se specializujeme již řadu let a patříme mezi špičkové profesionály na evropském trhu. Máme rádi nevšední designové nápady a pomůžeme vám splnit rozmanitá grafická přání. Prozkoumejte, jaké možnosti při výrobě vlajek nabízíme.

Ukázka výroby, kde můžete vidět 100% protištěný barevný rub

Ukázka výroby, kde můžete vidět 100% protištěný barevný rub

Pomocí technologií tisku na textil vám rádi rychle dodáme firemní reklamní vlajky, vlajky států, krajů a organizací, muší křídla - Beach flags, roll up prezentační systémy, reklamní oplotky a také různé textilní bannery a billboardy.

Správně připravená a odsouhlasená grafika ve formátu PDF jde u nás ihned do tiskové fronty stroje, tím se zkracuje termín dodání a obvykle je tak zakázka hotová k vyzvednutí do 3dnů. Většinu státních a krajských vlajek držíme skladem pro eshop v rozměru 100 x 150cm.

Naše technologie tisku

Seznamte se blíže s technologiemi, které při výrobě používáme a přesvědčte se o prvotřídní kvalitě našich výrobků.

Digitální přímý potisk textilu

Disponujeme nejmodernější produkční digitální tiskárnou na textil. Tento ultimátní stroj tiskne UV disperzním inkoustem CMYK+Orange+SPC. Navíc je stroj vybaven na 6pozici speciální penetrací SPC, kterou tisková hlava vstřikuje do materiálu pro lepší roztažení vlákna. SPC penetrací je hlavně zajištěno trvanlivější zafixování barvy. Digitální tiskárna zajistí dokonalý protisk barev skrz strukturu látky. Možnost 100% fototisku (nádherné motivy fotografií), což u sítotisku není možné.

Polyesterový textil používaný na reklamní vlajky vám po tiskové přípravě natiskneme přímo na různé typy kvalitních certifikovaných vlajkových textilií vč. s protihořlavou úpravou. Maximální šíře látky je 188 cm a délka dle role třeba až 100m, tiskové rozlišení až 1800 dpi. Následná úprava materiálu zajistí barvám vysoký lesk a živost.

Digitální transferový tisk

Potisk vlajek optimálně doplňuje digitální chemický tisk. Tato technologie je vhodná obzvláště pro detailní motivy s vysokou barevností a ostrostí kontur v grafickém rozlišení až 720 dpi.

Při výrobě je motiv zrcadlově převrácen a tištěn na transferový papír do maximální šíře až 160 cm. Následně je přenesen na textilii. Tato technologie tisku nevyžaduje žádnou další úpravu. Transferový tisk se hodí i na lehké materiály určené do interiéru.

Sítotisk

Starší technologie ovšem stále kvalitní způsob potisku venkovních produktů. Speciální technologie zajišťuje vysokou trvanlivost a odolnost barev a jejich 100 % protisk na rubovou stranu.

Po grafickém zpracování, motivy přeneseme analogově, nebo digitálně na síto v rozlišení více než 17 bodů/cm a do rozměru 220 cm na 600 cm. Po zafixování barev v pařáku se venkovní vlajka pere upevněná v rámu a následně se suší. Sítotisk je výhodný především pro více kusů vlajek - důvodem je náročnost zhotovení tiskařských sít pro jednotlivé barvy.

Materiál:

Jedná se o 100% polyester = 110-120 g/m2 - Tento materiál je mnohem lehčí než pro vlajky vyšívané, jelikož musí propustit nanášenou barvu skrz svoji strukturu.Tyto materiály snadněji vlají a jsou vhodné pro vysoké hliníkové či sklolaminátové stožáry, které naleznete také v naši nabídce.

 

Finální úpravy

Závěrečnou fází výroby je její konfekce a pečlivá kontrola. Následuje standardní uchycení pomocí karabin, oček, druků nebo tunelu. Rádi vám však zhotovíme speciální uchycení a konfekci dle vašich požadavků.

Nejběžnější rozměry tištěných vlajek (v cm):

  • 60 x 90
  • 100 x 150
  • 150 x 225
  • 100 x 300

Ukázka výroby tištěné vlajky ČR

Jak se vyrábí tištěná vlajka ČR?

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

Prohlédněte si související zboží v e-shopu

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589