Reference

Proč jsme jedničkou ve vyšívání a heraldice? Protože nás tyto zajímavé obory od srdce baví a soustavně se v nich vzděláváme. Podívejte se na naše vážené zákazníky, se kterými jsme již spolupracovali. Většina by nás doporučila i dalším přátelům.

Naše reference najdete po celé České republice

Při předání zakázky Vás poprosíme o umístění barevné vlaječky do naší mapy zakázek. Symbolicky vyznačíte místo odkud pochází další spokojený zakazník.

Nejnovější reference

 • Vyšívaný prapor pro OSH Ostrava - město

  Nového slavnostního vyšívanného praporu se také dočkali u OSH Ostrava - město. Návrh praporu pro ně vytvořil výtvarník a heraldik Zdeněk Velebný majitel společnosti Velebný & fam s.r.o., kde se také výroba slavnostního praporu OSH Ostrava - město uskutečnila.

  Zobrazit referenci

 • Vyšívaný prapor pro OSH Ústí nad Orlicí

  Vyšívaný slavnostní prapor pro OSH Ústí nad Orlicí se představil v neděli 28. 4. 2019 při slavnostním průvodu téměř tří set zástupců sborů dobrovolných hasičů z celého okresu Ústí nad Orlicí. Na Mírovém náměstí pak prapor okresního sdružení požehnal ThLic. Vladislav Brokeš, Ph.D. Na závěr slavnosti starostové, hejtman a hosté umístili na jednotlivé prapory všech sborů pamětní stuhu jako památku...

  Zobrazit referenci

 • ERROR - imageResizer _setPara - bad size: