Strojní vyšívání

Strojní výšívání je velmi náročná technika pro naučení. Klasickou strojní výšivkou lze vrstvením a stínováním barevnými odstíny nití docílit dokonalých vyšitých obrazů, téměř ve fotografické kvalitě. Strojní vyšívání umělecky a precizně.

Strojní vyšívání u Velebných. Klasická strojní výšivka detailní fotografie

Již od počátku se naše firma Velebný & Fam zabývá všemi druhy strojního vyšívání - malbou jehlou, plochou výšivkou, plastickou vysokou výšivkou, tamburovanou řetízkovou výšivkou, mechováním, rotační tamburovanou výšivkou a strojním kladením.

Strojní nebo ruční výšivka

Strojní výšivkou můžeme nahradit výšivku ruční, případně kombinace s ní nám umožňuje vytvořit více možností výtvarného pojetí díla.Všechny tyto druhy strojní výšivky obohatí unikátní zakázku. Používáme ji, jak při tvorbě vlajek, praporů, nástěnných znaků, opon, tak i při vyšívání parament a galanterního zboží jako vánoční a velikonoční ubrusy, prostírání apod. Celoplošnou strojní výšivkou vám vytvoříme přesnou kopii malované předlohy či fotografie. Tak jak můžete vidět na obrázcích tvorby našich strojních vyšívaček pod textem. Pro levnější výrobky je možné celoplošnou strojní výšivku nahradit tzv. výšivkou aplikační, při níž jsou plochy vyplněné přivyšitím textilního materiálu.

Naše vyšívačky při strojní výšivce. Technika strojního vyšívání. - malba jehlou.

Související obrázky

Strojní vyšívání na klasickém stroji Strojní vyšívání na klasickém stroji

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589