Tištěné vlajky států

Tištěné_vlajky_států

Tištěné vlajky států jsou ideální řešení pro venkovní použití na stožár. Velmi kvalitní technologie tisku i vlajkového materíálu Vám zaručí dlouhou životnost. Různé systémy uchycení tištěné vlajky pro stožáry i fasádní držáky jsou samozřejmostí. Využíjte pro snadné nalezení požadované státní vlajky pole hledaný výraz případně pokud nenaleznete položku, tak prosíme volejte našeho obchodníka, kterého naleznete v kontaktech.

Řazení: Dle oblíbenosti Od nejlevnějšího Od nejdražšího Abecedně

1 2 3 4 5

Z jakého materiálu jsou tištěné vlajky vyrobeny?

Tištěná vlajka je vyrobena z velmi kvalitního německého polyesteru a šitá špičkovými nylonovými nitěmi. Disponujeme nejmodernější digitální textilní tiskárnou vlajek, takže výroba probíhá přímo u nás v Ústí nad Orlicí, tak jako přesná příprava grafiky i finální konfekce. Vlajky tiskneme disperzními barvami s následnou tepelnou infrafixační úpravou. Vlajky jsou stálobarevné s ochranou proti UV záření. Všechny tyto technologie a použité materiály zaručují dlouhou životnost tištěných vlajek i v horských extrémních podmínkách.

Jakou tištěnou vlajku vybrat?

Doporučujeme pro celoroční vyvěšení vlajky objednat 2-3ks. Pokud potřebujete u tištěné vlajky jiný rozměr či speciální konfekci prosíme připište to do poznámky a obchodník se Vám ozve pro konzultaci.

  • Nitě nylon
  • Vlajkový materiál PES 120G/m2
  • Hmotnost 0,3 kg

Související videa

Výroba vlajky ČR

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589