Automatická výšivka

Automatová výšivka je určena především k sériovým zakázkám, které často bývají opakované. Veškeré v počítači naprogramované motivy jsou vždy archivovány k pozdějšímu využití.

Automatová výšivka, nášivky a automatové vyšívání

Automatické výšivky

Plná výšivka, výšivka aplikační, výšivka řetízková, výšivka mechová, 3D výšivka a výšivka kladená. Automatickou výšivku můžete využít pro rukávové nášivky, hasičské znaky, městská, policejní, vojenská a skautská označení, jmenovky, hodnosti, nápisy i loga na firemních, pracovních a reklamních oděvech, reklamních stolních vlaječkách apod.

Automatickou strojní výšivkou Vám vyšijeme hotové výrobky jako jsou trička, košile, vesty, bundy, sportovní oděvy, čepice, ručníky, prostírání, ubrusy, ale také nejrůznější tkaniny, reflexní materiály, nástřihy pro další výrobu, kůži a další výšivkou zušlechtitelné výrobky, které se dají upnout do vyšívacích strojů. Pro výrobu je zapotřebí vytvořit vyšívací program vyvzorovat výšivku, což Vám firma Velebný & Fam při objednávce nad 50ks nebude účtovat.

Pokud Vás oslovila reklamní výšivka na textil a myslíte si, že právě Vám, Vaší firmě, klubu či spolku může naše firma vyrobit nášivky, nebo propagační výšivku, zavolejte nám. Rádi Vám pomůžeme s výběrem materiálu a nabídneme široký sortiment triček, polokošilí, vest, čepic a dalšího reklamního nebo pracovního textilu. Budete-li mít zájem, zpracujeme pro Vás a Vaši firmu celkový způsob prezentace.

Promo vyšívání

Vyšíváme na ručníky, ubrusy, prostírání, čepice, čelenky, zástěry, rondony, trička, košile, mikiny, vesty, bundy, šály, šátky atd.

Reklamní výšivky

Spolupracujeme s celou řadou reklamních agentur, kterým nabízíme naše služby za velmi výhodných podmínek.

Používané materiály pro všechny tři druhy výšivky

Vyšíváme na nejkvalitnější materiály, prověřené 22 lety praxe, nebo na Vámi dodaný materiál. Pokud Vás oslovila reklamní výšivka a myslíte si, že právě Vám, Vaší firmě, klubu či spolku může naše firma vyrobit nášivky, nebo propagační výšivku, zavolejte nám. Rádi Vám pomůžeme s výběrem materiálu a nabídneme široký sortiment triček, polokošilí, vest, čepic a dalšího reklamního nebo pracovního textilu.

 

Butete-li mít zájem, zpracujeme pro Vás a Vaši firmu celkový způsob prezentace.

Vyšijeme Vám i 1 kus!

Články

Další aktuality

Z blogu o heraldice

Další články

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589