Bílí Tygři Liberec slavnostní sametová vlajka

BÍLÍ TIGŘI.JPG Liberec

Datum realizace: 25. 01. 2013
Klient: Bílí Tygři Liberec, s.r.o.

Liberecký hokejový klub si u nás zadal vyšití svého loga bílého tygra do podoby sametové vlajky. Plně vyšívané logo je umístěno na tmavě modrém vlajkovém sametu se stříbrnými třásněmi.

Co by to bylo za hokejový tým, bez pořádné vyšívané vlajky? Lední hokej má ve městě pod Ještědem velkou tradici. První hokejový klub zde vznikl v roce 1934 a jeho předsedou se stal Karel Novotný. První liberečtí hokejisté nastupovali pod hlavičkou SK Rapid Horní Růžodol.

21. srpna 2000 bylo představeno nové logo a nový název Bílí Tygři Liberec. Spolu s těmito změnami se práce v klubu zaměřila nejen na sportovní stránku své činnosti, ale i na propagaci klubu a především získávání diváků a dalších příznivců a partnerů pro zajištění kvalitních sportovních výsledků, ale i přitažlivé zábavy s účastí velkého množství diváků. I tato práce se v průběhu sezóny 2000/01 rozběhla postupnými kroky a vyvrcholením této činnosti byla účast libereckého celku v play-off 1. ligy, ve kterém postupně nacházelo cestu do Svijanské Arény až 5 000 diváků.

Související obrázky

Liberečtí BÍLÍ TIGŘI detail vlajky

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589