Erlebachova a Josefova bouda

Nástěnný znak vyšívaný pro Erlebachova a Josefova bouda do Špindlerova Mlýna detail 3

Datum realizace: 27. 11. 2012
Klient: Hotelu Erlebachova a Josefova bouda

Pro manžele Tomáškovi majitele Erlebachovy a Josefovy boudy jsme navrhli a udělali vyšívaný nástěnný znak vč. stojanu a žerdě. Další zadání bylo vytvořit návrh pro tištěný baner, který musí odolat povětrnostním podmínkám horské chaty v Krkonoších. Smaltované ovály, které jsme vyrobili, byly určeny ke vchodu na zeď budovy Erlebachovy a Josefovy boudy. Navrhli jsme pro Erlebachovu boudu i další upomínkové předměty jako stolní vlaječky, odznáčky, pečetidlo a turistické razítko.

Vyjádření klienta

Děkujeme firmě Velebný za krásnou vlajku, která byla vytvořena v rekordním čase, ve vynikající kvalitě a za rozumnou cenu. Také si vážíme seriózního přístupu a dobré spolupráce.

Tereza a Jiří Tomáškovi
majitelé Hotelu Erlebachova a Josefova bouda

Erlebachova a Josefova bouda

Hledáte důvody, proč si Erlebachova  Josefova bouda zasloužily vlastní nástěnný znak, včetně stojanu a žerdě? Čtěte pozorně!

Toužíte-li po zdravém a krásném prostředí, inspirativním místu, kde se citlivě kloubí tradiční motivy s moderními, tak zavítejte do horských komplexů Erlebachova a Josefova bouda ve Svatém Františku. Jde o nejvýše položené částí Špindlerova Mlýna, v Krkonošském národním parku.

Umístění v centrální části Krkonoš je ideální výchozím bodem pro letní i zimní turistiku, procházky - cesty vhodné i pro kočárky a běžkové lyžování. Dostatečná nadmořská výška - 1150 m poskytuje čistý a svěží vzduch plný vůní, výhledy na krásné scenérie a hru barev, kterou umí vytvořit jen příroda. Díky ideálním sněhovým podmínkám s dostatkem přírodního sněhu můžete po celou zimu využívat pestrou nabídku upravených stop v okolí či sjezdovku nebo sáňkařskou dráhu přímo u hotelu, zapůjčit si v hotelu sněžnice nebo si jen užívat slunění a odpočinek.

Prestižní sjezdové tratě Skiareálu Špindlerův Mlýn jsou dostupné během pár minut autem nebo linkovým autobusem. Komplex je celoročně přístupný autem a pravidelnou autobusovou linkou.

Související obrázky

Pan Tomášek přebírá vyšitý znak Erlebachova a Josefova bouda Nástěnný znak Erlebachova a Josefova bouda ve Špindlerově Mlýně Nástěnný znak vyšívaný pro Erlebachova a Josefova bouda do Špindlerova Mlýna detail 2 Nástěnný znak vyšívaný pro Erlebachova a Josefova bouda do Špindlerova Mlýna detail 4 Nástěnný znak vyšívaný pro Erlebachova a Josefova bouda do Špindlerova Mlýna detail 5 Nástěnný znak vyšívaný pro Erlebachova a Josefova bouda do Špindlerova Mlýna detail Smaltovaný ovál pro Josefovu boudu Erlebachova bouda odznáčky detail Erlebachova bouda odznaky Erlebachova bouda nástěnný znak a p. Tomášek Erlebachova bouda Zaměstnanci Erlebachovy boudy

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589