Obec Kladeruby vyšívané vlajky a stuhy

Kladeruby vyšívané prapory

Datum realizace: 04. 03. 2013
Klient: Kladeruby

Pro obec Kladeruby jsme realizovali po ušití hasičského praporu i výrobu vyšívané a tištěné vlajky obce. Poté i ornát pro pana faráře. Jaký byl výsledek?

Vyjádření klienta

Vážení zástupci firmy Velebný & Fam, když jsme v roce 2001 u Vaši firmy nechali vyhotovit náš hasičský prapor, byli jsme názoru, že jsme pro reprezentaci našeho sboru udělali maximum. Opak byl pravdou, abychom reprezentovali náš sbor co nejdůstojněji došli jsme k závěru, že nám chybí spousta "drobností." Po návštěvě Vaši firmy jsme jednoznačně došli k závěru, že budeme vyšívat a nakupovat výhradně od Vás. Byli jsme velice mile překvapeni, jak jste dovedli vaši práci k umění. U Vás precizně vyšité rukavice s našimi znaky, ojedinělý hasičský ornát, nebo propracované slavnostní stuhy náš sbor zviditelňují na každé vlajkoslávě a pod. Spolupráce s Vámi nás těší o to víc že jste vstřícní i našim návrhům a námi zadané zakázky jsou dovedeny k dokonalosti. Na další spolupráci s Vámi se těší SDH a obec Kladeruby.

S pozdravem Miloš Konečný a Michal Sváček
Starosta obce a starosta SDH Kladeruby

Obec Kladeruby nám svěřila výrobu vyšívané i tištěné obecní vlajky a žerdě. Další část zakázky bylo vytvořit návrh a realizovat vyšívaný ornát pro pana faráře. Ornát musel stylově ladil k obecním symbolům a novodobému kostelu. Pro obec Kladeruby to nebyla naše první zakázka již v roce 2001 se tam vyšíval hasičský prapor pro místní hasičský sbor.

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589