Rožmberský řád lebky

Rožmberský řád lebky

Datum realizace: 01. 07. 2013
Klient: Rožmberský řád lebky

Velmistr Rožmberského řádu nám svěřil výrobu ceremoniálních věcí. Vyšili jsme nástěnný znak a šerpy. Nyní připravujeme i řádové insignie.

Vyjádření klienta

Vážený pane Velebný. Chtěl bych Vám i pracovníkům Vaší společnosti vyjádřit jménem Rožmberského řádu poděkování za práci, kterou jste pro nás odvedli. Prapor i šerpy budou od nyní neodmyslitelnou součástí našeho řádu. Pevně věříme, že budou spolehlivě reprezentovat i Vaší odvedenou prací. Věříme, že i nadále bude Vaše firma zastávat dosavadní cíl, kvalitu nade vše. S pozdravem a díkem za odvedenou práci

Velmistr Martin Buřič MEMENTO MORI
Rožmberský řád lebky

O Rožmberském řádu lebky

Členové Rožmberského řádu šíří slávu Petra Voka z Rožmberka, jako nositele tradic, vzdělanosti a osobitosti. Pěstují rytířské ctnosti jako je čest, věrnost, statečnost a ochrana slabých. Pomáhají při ochraně kulturních památek a hodnot. Podporují petice a různé organizace a také usilují o návrat monarchie do Českých zemí. Řád má svá působiště na území České republiky, ale členové jsou z celého světa a právem si tak zaslouží reprezentativní nástěnný znak, šerpy a další ceremoniální věci.

Více zajímavostí na oficálním webu:

Související obrázky

Prapor Rožumberského řádu Rožumberský řád

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589