Vyšívaný prapor Generální inspekce bezpečnostních sborů

Vyšívaný prapor Generální inspekce bezpečnostních sborů GIPS

Datum realizace: 25. 11. 2013
Klient: Generální inspekce bezpečnostních sborů

Vyrobit vyšívaný prapor pro Generální inspekci bezpečnostních sborů pro nás byla čest. Na výsledek jsme náležitě pyšní, stejně jako na čestnou plaketu z rukou premiéra.

Vyjádření klienta

Pro každý bezpečnostní sbor, Generální inspekci bezpečnostních sborů nevyjímaje, je standarta jedním z nejvzácnějších symbolů, který je užíván pouze při výjimečných příležitostech, zejména slavnostních. Proto musí mít odpovídající podobu, reprezentativní charakter a potřebnou kvalitu zpracování. V tomto ohledu dostála firma Velebný & FAM s. r. o. své výborné pověsti, naplnila a předčila naše očekávání. Komunikace s jejími pracovníky byla na výborné úrovni od počátku až do konce, zpracování grafického návrhu i samotné standarty provedeno ve špičkové kvalitě, dle dohodnutých podmínek byly dodrženy rovněž cena a termín dodání. Svým přístupem k zákazníkovi může být firma Velebný & FAM příkladem pro ostatní podnikatelské subjekty.

plk. Mgr. Ing. Ivan Bílek
ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů

Vyšívaný prapor pro Generální inspekci bezpečnostních sborů byl u nás vyroben z vlajkového ripsu. Slavnostního předání jsme se účastnili spolu s předsedou vlády Ing. Jiřím Rusnokem, policejním prezidentem brig. gen. Mgr. Martinem Červíčkem, generálním ředitelem Vězenské služby ČR brig. gen. Mgr. Petrem Dohnalem, generálním ředitelem Generálního ředitelství cel brig. gen. JUDr. Ing. Pavlem Novotným.

Za práci pro bezpečnostní složky majitel firmy Velebný & Fam Zdeněk Velebný obdržel z rukou premiéra Ing. Jiřího Rusnoka a plk. Mgr. Ing. Ivana Bílka čestnou plaketu.

Související obrázky

Generální inspekce bezpečnostních sborů - vyšívaná vlajka GIPS (1) IMG_8258 IMG_8262 IMG_8264 IMG_8265 IMG_8301 IMG_8305 IMG_8374 IMG_8426 IMG_8430 IMG_8245 IMG_8268 IMG_8308

Mám zájem o nezávaznou kalkulaci na tuto službu


Přidat další přílohu

cz pl de en ru

Pečeť kvality

(+420) 603 531 589